Kredyty

Za pomocą kredytu hipotecznego można sfinansować zakup mieszkania na rynku wtórnym i pierwotnym, zakup lub budowę domu, remont lub adaptacje nieruchomości, wykup mieszkania komunalnego lub zakładowego, przekształcenie lokatorskiego lub własnościowego spółdzielczego prawa do lokalu w prawo własności, wykończenie, remont lub modernizację wybudowanego mieszkania lub domu oraz zakup działki. Okres kredytowania może wynieść nawet 35 lat.

Zanim rozpoczniesz poszukiwania swojej wymarzonej nieruchomości umów się z Moim doradcą finansowym, który zbada Twoją zdolność kredytową i odpowie na nurtujące Cię pytania. Na spotkaniu szczegółowo wyjaśni Ci jak będzie przebiegał cały proces oraz jak długo w Twoim przypadku może trwać.

Decydując się na współpracę z Moim doradcą finansowym pamiętaj, że:

  • Usługa ta jest bezpłatna,
  • Dostęp do oferty 15 banków, pozwoli przedstawić Ci różne rozwiązania oraz wybrać najlepszą dla Ciebie opcję finansowania,
  • Doradca odpowie na wszystkie Twoje pytania, spotykając się w dogodnym dla Ciebie czasie i miejscu,
  • Będzie do dyspozycji zawsze kiedy tego potrzebujesz, pomagając w kompletowaniu dokumentacji oraz kontaktach z bankiem.

Współpracując z Moim doradcą zaoszczędzisz sporo czasu i pieniędzy. W jednym miejscu otrzymasz rzetelną ofertę oraz odpowiedź co jest dla Ciebie najlepsze.