Jak działam

U mnie zawsze otrzymujesz ofertę szytą na miarę.

Ponieważ nie ma dwóch takich samych nieruchomości, każde zlecenie jest nowym wyzwaniem do którego podchodzę indywidualnie. Proces sprzedaży/kupna nieruchomości zaczynam od rozmowy, w trakcie której poznaję potrzeby i oczekiwania klienta. Uzyskane informacje poddaję drobiazgowej analizie dobierając skuteczne narzędzia marketingowe. Wykorzystuję najnowocześniejsze techniki sprzedaży i prezentacji ofert. Moje algorytmy działania są nacechowane nie tylko innowacyjnością, ale przede wszystkim skutecznością.

Ofertę sprzedaży nieruchomości przygotowuję w sposób nieszablonowy i profesjonalny aby skutecznie wyróżniała się wśród ofert konkurencji. Proces sprzedaży/kupna/najmu zawsze związany jest z ryzykiem pojawienia się trudności, wymagających często specjalistycznej wiedzy oraz znajomości odpowiednich przepisów prawa. Ponieważ satysfakcja i bezpieczeństwo klientów jest dla mnie najważniejsze, sprawuję kontrolę nad każdym etapem. Począwszy od podpisania umowy o pośrednictwie, poprzez weryfikację stanu prawnego, bieżące raportowanie postępów realizacji przyjętego zlecenia, prowadzenie negocjacji, przygotowanie dokumentów do transakcji, towarzyszenie przy umowach przedwstępnych czy akcie notarialnym, aż do chwili przekazania nieruchomości. Współpracuję ze sprawdzonymi partnerami: radcą prawnym, rzeczoznawcą, geodetą, notariuszami, doradcami kredytowymi, dzięki czemu zapewniam kompleksową obsługę oraz bezpieczeństwo transakcji. 

Gwarantuję szacunek dla Państwa czasu i pieniędzy. Pragnę, abyście mieli poczucie, że jesteście kimś wyjątkowym oraz, że Wasza sprawa jest dla Mnie tak samo ważna jak

dla Was.

Niech dobra współpraca zaowocuje kolejnymi transakcjami teraz i w przyszłości !